Stojí to za to!

Mým známým, mému tatínkovi i manželovi pomohla už jiná terapeutka kraniosakrální terapie, záda a ramena přestala bolet, zmizely noční křeče v nohou, dokonce koleno po drobném úrazu se hodně zlepšilo.

Já jsem se rozhodla zkusit řadu pravidelných ošetření u paní Ludmily Dvořákové, ačkoliv záda již po prvních ošetřeních  byla a jsou i nadále po mnoha letech zatuhlosti k nepoznání uvolněná a bez pobolívání.

Nevím, zda je to způsobeno pouze samotnou kranoisakrální terapií, možná bych řekla, že všechno funguje ve spojení s celkovým působením paní terapeutky Ludmily. Rozhovor s ní, její laskavý a láskyplný přístup a dotek, její otevřenost, přirozenost a energie, to všechno mě pozitivně ovlivňuje.

Mění se mi pohled na různé věci, vnímání, a to považuji za podstatné, protože právě tohle podle mého názoru bude mít vliv na to, zda záda nebo cokoliv jiného začne v budoucnu zase zlobit. Jak už ví dneska každý, všechny nemoci jsou od psychiky, což zní zjednodušeně, ale je to tak. A působení Ludmily je skvělou cestou k podstatným změnám, které většina lidí chce udělat.

Samotná terapie je příjemná, jemná, klidová, tělo samo udělá, co je třeba. Paní terapeutka nikdy nespěchá, máte pocit, že u ní se čas zastavil. Jsem vděčná, že existují lidé jako ona a že jsem ji objevila i pro sebe.