Intenzívní léčebný pobyt

Konečně nazrál čas na pětidenní léčebný pobyt s kranio-ošetřením.
Každý den Tě čeká jedno nebo dvě ošetření, podle Tvé potřeby a celkového naladění. Pokud si Tvůj systém neřekne jinak. Samozřejmostí je psychoterapie v průběhu celého pobytu.

Další část terapie bývá práce v „terapeutické“ zahradě, můžeš se dozvědět něco o permakultuře a biodynamickém zahradničení, pracovat na zahradě, pokud budeš chtḯt, případně spolupracovat při výrobě sýra, pečení kvaskového chleba atd. proste takový život na statku dle Tvojí volby. Můzeš se koupat v našem malém rybníčku, nebo ve velkém Kadochu u Parkhotelu, a pokud budeš mít potřebu být sám/sama, můžeš přijít pouze na ošetření a jídlo. Když budeš tady na pobytu, nebudu ošetřovat nikoho jiného, s výjimkou akutních případů. Pokud bude někdo z mých klientů akutně potřebovat ošetření, pak si vyhrazuji právo na jeho poskytnutí.

Pobyt u nás vypadá tak, ubytování a stravu si hradíš sám/a. Nabízíme naši domácí živou stravu (většinou naše vlastní výrobky a výpěstky, zelenina a ovoce) z domácí kuchyně. Pokud budeš chtít poskytnout finanční či jiný dar a přispět tak k chodu terapeutického statku, budeme rád.

Ubytovat se je možné ve vlastním stanu na zahradě, nebo v nově zrekonstruovaném Parkhotelu Mozolov. (https://www.parkhotelmozolov.cz/), který je odsud pěšky cca 5 minut chůze.

V případě zájmu o tento druh pobytu mi napiš nebo zavolej ohledně dalších informací a termínů.