Celostní medicína v průběhu roku

JARO LÉTO PODZIM ZIMA

Volný cyklus přednášek pro ženy i muže

Znáte to, je pátek večer, víkend před námi. A dítě jenom hoří, bolí ho v krku nebo má průjem. Přemýšlíte, co máte udělat, abyste mu ulehčili a zda se vydat na pohotovost či nikoli.

Během mých přednášek se naučíte, jak zvládat běžná vychýlení zdravotního stavu svých dětí jako např. horečka, angína, úpal, průjmy atd.

Dozvíte se, jaká jsou varovná znamení, kdy už je třeba kontaktovat lékaře a s čím si poradíte sami. U každé nemoci si nejprve popíšeme všechny příznaky, jak s nimi nakládá moderní medicína pomocí farmak a následně se naučíte používat základní bylinky a bylinné tinktury, homeopatika a tkáňové soli, jak dělat léčivé obklady a jaké masti, oleje použít když je třeba.

Ke každé nemoci vás naučím základní postupy čínské pediatrické léčebné masáže a stimulaci tlakových (akupresurních) bodů, na které děti skvěle reagují. U každého ročního období si budeme povídat o tom, jaká jsou jeho úskalí a na co si dát pozor, jak upravit jídelníček pro to které období a co můžete udělat pro podporu přirozeného zdraví vašeho dítěte. Dost času zbyde i na názorné ukázky a vaše dotazy. Na přednášky můžete vzít i své děti (cca do 1 roku věku), v ceně je vegetariánský oběd plus drobné občerstvení a skripta, do kterých si můžete doplňovat své poznámky.

Začátek v 9.00, konec v 17.00 Cena 1000 Kč za jednu přednášku – 3600 Kč při předplacení všech čtyř ročních období najednou.

Nejbližší termíny:
14.5.2022 Co přináší LÉTO – místo konání: Nadějkov
10.9.2022 Co přináší PODZIM – místo konání: Nadějkov 
12.11.2022 Co přináší ZIMA – místo konání: Nadějkov
18.2.2022 Co přináší JARO – místo konání: Nadějkov

PŘIHLÁŠKA

Zde můžete napsat své případné dotazy ohledně přednášky. A také napište, prosím, na který termín či termíny se hlásíte.