Individuální biodynamický kranio výcvik – výcvik Ticha a klidu Dechu Života pro začátečníky

Pozor! Pouze pro odvážné – tento výcvik Vás uvede na cestu, která, pokud si to dovolíte, změní Váš život, náhled na svět, způsob myšlení a možná i vy sami potom změníte lidi, kteří s Vámi sdílí život.

Pokud jsi takovým odvážlivcem, a měl/a bys zájem o základní biodynamický kranio výcvik – výcvik Ticha a klidu Dechu Života, bylo by dobré najít si parťáka, který se s Tebou bude „učit“, abyste si mohli na kurzu terapii poskytovat navzájem, učit se jeden od druhého. Případně se mi ozvěte a sdílejte se mnou svůj zájem, a já Vás pak „spáruji“ s dalším zájemcem. I to může být dost zajímavý způsob. Já budu dělat supervizora a udržovat pole, provedu Vás ošetřením.

Na začátku každého bloku kurzu dostaneš materiály ke studiu a základní informace jak terapii poskytovat, základní informace o projevech jednotlivých částí těla a energetického pole, návod jakým způsobem se dotýkat ošetřovaného a jak si sám/sama udržet své pole a vytvořit bezpečné pole pro ošetřovaného.

Pak následuje praktická část výcviku, účastníci si poskytují ošetření navzájem, jedno až dvě ošetření denně, účastní se různých sebepoznávacích cvičení a seznámí se s technikami zdrojování apod.Může to být formou týdenního pobytu (sedm dní). Začátek by byl v neděli, a konec v sobotu.

V případě zájmu o hlubší studium je možné pokračovat ve výcviku pro pokročilé, který obsahuje deset čtyřdenních bloků ve společnosti dalších šesti dvojic. Zde jsou již i domácí úkoly, naučíte se potřebné základy anatomie apod.

V případě zájmu mi napište nebo zavolejte.