Dotek srdcem

Jmenuji se Liduška.V mém životě se občas dějí věci, kterým v daný moment nemusím zrovna rozumět. Beru je jako jakási znamení. Potřebuji se pak zastavit, zklidnit a jemně analyzovat, proč se daná situace v mém životě objevila, a co se z ní mohu naučit. Když se někdy stane, že si těchto znamení nevšimnu, přichází zpět znovu a znovu v různých formách, třeba chronických bolestí, onemocnění nebo podobných situací s podobným vyústěním, vztahů s lidmi podobného ražení, až si nakonec znamení všimnu a mohu s nimi pracovat. Čím více jsem napojena na svoji podstatu a čím více jsem v přítomnosti, tím lépe se mi daří znamení vnímat a dešifrovat tak, aby mohla posloužit mému dalšímu vývoji a aby se již nemusela tato situace opakovat. Život je dar, dar z lásky a s jako takovým mam potřebu s ním nakládat. Starat se o něj, pečovat o něj, s láskou.

Od dětství jsem chodila se svými prarodiči sbírat bylinky a učila jsem se je používat k léčení běžných obtíží. Od dospívání také přitahuji lidi, kteří si ke mně chodí pro radu ve svízelných životních situacích. Během hledání způsobů, jak zefektivnit moji pomoc bližním, jsem prošla mnoha školeními, kurzy a výcviky, naučila jsem se lépe naslouchat a vybrala si ty metody, které se mnou nejvíce souzněly. A tak pokračuji v práci s bylinkami, převážně místními, neboť to, co potřebujeme k uzdravení roste většinou přímo na našem prahu, pracuji s energetickými dráhami a ovlivňováním akupunkturních bodů, masážemi, moxou, baňkami i jinými způsoby.

V kraniosakrální biodynamice jsem nalezla nový rozměr, jak mohu lidem kolem sebe pomoci. Jako nejméně invazivní metoda mi přijde nejcelistvější pro práci s traumaty neboť dává prostor klientovi k práci se sebou aniž by se (třeba skrze rozhovor) znovu retraumatizoval. Během ošetření Dotekem srdce poskytuji klientovi bezpečný prostor, nastává vzájemné přijetí, hluboké bezpodmínečné souznění a napojení klienta na jeho prapůvodní matrici zdraví, sebelásky, kterou si s sebou od početí všichni neseme v sobě po celý život, a která je schopná harmonizovat naše tělo a Duši, a vyléčit i ta nejhlubší traumata. Ti, kteří hledají cestu ze svízelné situace se mohou během ošetření snáze zastavit, zklidnit se, načerpat nové síly a přijít na důvod či původ své momentální či dlouhodobé disharmonie těla a Duše a z ní plynoucích fyzických či psychických obtíží.

Naučí se nalézt místa komfortu, místa, kde se cítí dobře, ať už v sobě nebo mimo sebe a naučit se je používat k navození vyrovnaného stavu a zvládání krizí a výzev, které nám život předkládá. Naučit se žít v přítomném okamžiku pro přítomný okamžik. Bachovy květové esence dolaďují celý obrázek a pomáhají pročistit staré a nepotřebné a ukotvit nové, zdravé a zdraví prospívající.

V neposlední řadě je třeba zmínit podporu, zejména žen v plodném věku, během těhotenství, u porodu a v poporodním období, i během menopauzy. Jsem lektorka aktivního rodičovství, laktační poradkyně a dula z povolání. Jsem maminka pěti dětí, čtyři z nichž se narodily doma. Všechny z nich jsem kojila minimálně do věku dvou let, a život s nimi mne naučil více, než všechna školení, výcviky a kurzy, které jsem absolvovala. Doprovázela jsem již desítky žen k porodu, pomohla mnoha otěhotnět, pomocí tradiční čínské medicíny otočit miminko v bříšku, vyvolat porod, když už je miminko po termínu a maminka a ošetřující lékaři netrpěliví.

Jako terapeutka Vám nenabízím, že vyřeším Vaše problémy a traumata. Poskytnu Vám prostor na nalezení té správné životní cesty, podporu při jejím hledání, nabízím Vám bezpečný prostor, ve kterém budete schopni nalézt řešení svých obtíží a své uzdravení sami, až uzraje ten správný čas.

S láskou.