Kurz bylinkářství Vůně života

Kurz bylinkářství a holistické medicíny

Na tomto víkendovém kurzu bylinkářství a holistické medicíny se budeme setkávat každý druhý měsíc na jeden víkend. Budeme společně objevovat taje bylinkaření intuitivní cestou, ladění se na sebe a na byliny, naslouchat bylinám. Naučíme se jak, kdy a kde správně byliny sbírat, jak je sušit, naučit se vyrábět tinktury, masti, krémy a hojivé obklady. Prostudujeme základy výroby bachových květových esencí, gemmoterapeutik a homeopatik. Podíváme se i na to, jak bylinky pěstovat. Prozoumáme kdy a jak tyto přírodní léčebné prostředky užívat, jak je dávkovat aby pomáhaly a neuškodily.

Vzhledem ke svému vzdělání v tradiční čínské medicíně uvádím u každé byliny tepelnou kvalitu, chuť, a další vlastnosti, které považuji za zásadní pro správné nasazení byliny při řešení obtíží.

Celý kurz je koncipován formou získávání vlastní praktické zkušenosti.

Součástí kurzu je i několik bloků týkající se diagnostiky, ať už podle tradiční řecké diagnostiky nebo ajurvédy, či klasické čínské medicíny.

Čas konání: vždy sobota 10-17 a neděle 10-17

Cena: 1000 Kč / osobu / den , strava a ubytování nejsou zahrnuty.

Právě probíhající kurz bylinkářství Vůně života je momentálně naplněn, ale v případě zájmu otevřu nový ročník. Pokud Vás můj kurz zaujal, máte zájem o další informace, termín vypsání nebo se chcete přihlásit vyplňte níže uvedený formulář a já vás budu obratem kontaktovat
Přihlásíte se vyplněním tohoto formuláře:

Váš telefon, email, případné dotazy ohledně kurzu.