Dotek srdcem

Ohlasy na výcvik

Měla jsem důležité setkání, před nímž se událo spoustu zranění a nepochopení. Do doby setkání, jsem každou volnou chvíli věnovala přítomnosti, když se nedařilo zkoušela jsem h’oponopono. V den setkání jsem udělala v mysli rituál a vystavila si z oblázků srdce se záměrem ochrany nejvyššího dobra nás všech a přijetím toho, že tak jak se situace vyvrbí,tak to bude správné. Poprosila jsem spolužáky z výcviku Dotek srdcem a další lidi o držení pole a toto se poskládalo v mém nápoji při rozhovoru,ze kterého jsem byla táááááák nervózní…
A nakonec to dopadlo naprosto úžasně. Tak ještě jednou moc děkuji🙏.Kraniálka mi mění Život v laskavé bytí, předtím to bylo takové churavé bědování.
Lucie (srpen 2022)

Jsem moc rada, ze jsem součástí ve výcviku Dotek srdcem u Lidušky. Líbi se mi přístup, který stojí na důvěře v autoregulační a léčebný potenciál člověka, na nehodnocení procesu, terapeutické nestranosti a nulové řízené intervenci. Libí se mi důvěra a odevzdání Dechu Života, práce s vědomím, že jsme součástí velkého rytmu a dechu, líbí se mi praxe ve střídavých dvojicích i pestrost skupiny.
Zuzana (srpen 2022)

Výcvik mi dává pocit, že jsem jako bytost skrz naskrz duchovní bytostí a tento pocit se mi v běžném každodenním životě tolik nedostává, i když se snažím. Liduška má svou osobností a znalostmi schopnost vyladit všechny okolo sebe na nejhlubší spirituální vlnu, a tak se mi povedlo již při prvním setkání procítit dech života, který je z mého pohledu setkání s božstvím. Prožila jsem si již za dva běhy výcviku neuvěřitelné situace, kdy zůstal rozum stát a duše se tetelila – a tak to má pravidělně v životě být, aby mohl být člověk kompletní a šťastný :-). Děkuji!
Tereza (srpen 2022)

Můj život dlouho volal po změně, po porodu syna jsem nebyla v bytí šťastná, v životě jsem nebyla ukotvená, nevěděla jsem co chci a kdo vlastně jsem. Plná musů a měla bych, jsem toužila po změně, ale nevěděla jsem jakým směrem jít. A pak mi přišla do cesty Liduška a já jsem nesmírně vděčná!!
Ve výcviku Dechu života jsem teprve na začátku, ale změny a ovoce které to nese, vlastně ani slovy neumím vyjádřit. Srdce se rozehřívá, důvěra v život posiluje, laskavost k sobě začíná mít podobu. Cítím se silná a zároveň křehká a zranitelná, tak jako žena, bohyně, vlčice. Začínám budovat důvěru v sama sebe, v samouzdravovací schopnosti těla, důvěru v život celkově. Začínám tušit kdo jsem, vnímat své tělo a cítit emoce. Liduška je úžasná průvodkyně, naprosto otevřená životu, bohatá zkušenostmi, citem, upřímností a pochopením. Kurz je veden v napojení, ve spontánnosti a lásce ke všem účastníkům. Dějí se zde obrovské věci, situace, posuny. Kurz rozhodně doporučuju, jeho hodnota je v životě nevyčíslitelná! S pokorou a velikou vděčností…
Christina (srpen 2023)

Do výcviku jsem se přihlásila po zkušenostech s ošetřeními u Lidušky, která pro mě byla vždy hluboce léčivá a každé z nich mě v životě posunulo o kousek dál. Vlastně jsem pořádně nevěděla, co od výcviku čekat a teď už vím, že to ani nešlo dopředu říct, je to dynamický proces, ve kterém se otevírají netušená témata, proces, který s lehkostí motýla otevírá a léčí nejhlubší zranění. To vše v milující, podporující skupině (smečce:-), kde se cení přímost a opravdovost. Stále jsem v úžasu, že jsem součástí něčeho tak silného a nádherného, jedno z nejlepších rozhodnutí mého života.

Lucie (září 2023)